Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл)
Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл)


Дозатор (контроллер дозирования) воды для растворного узла / тестомесильного аппарата (объемный с выносным пультом управления, 1-999999 мл)

Производитель: HI-IP
Модель: DR-1
Наличие: Есть в наличии
Цена: 9 363.29 грн.
Количество:  
Описание
Дозатор (контроллер дозирования) воды предназначен для использования в технологических процессах пищевой и строительной промышленности (для добавлении воды в тесто, фарш, сухие строительные смеси и т.п.).
 
Технические характеристики:
 • питание: 220 В
 • дозировка жидкости в диапазоне:  1-999999 мл (0.001-999.999 литров)
 • точность дозировки: +/- 2 мл
 • рабочее давление дозируемой жидкости: 0.2-8 атм
 • номинальный расход дозируемой жидкости: 1-30 л/мин (может быть изменен по требованию заказчика)
 • температура дозируемой жидкости: 0-95 С
 • возможность перекалибровки на жидкости вязкость которых существенно отличается от воды
 • предусмотрена возможность подключения насоса мощностью до 1 кВт (может быть изменена по требованию заказчика)

 

 
Дозатор управляется непосредственно с пульта шкафа управления - кнопками "ПУСК", "ПАУЗА" и "СТОП", а также c выносного пульта управления - кнопками "ПУСК" и "СТОП".
 
Имеется световая индикация старта налива и его окончания.

Возможно два режима работы:

 • автоматический - налив предварительно заданного объема жидкости (активация налива кнопкой "ПУСК" с пульта шкафа управления или  c выносного пульта управления; прекращение - автоматическое после налива заданного объема)
 • ручной -  налив любого количества жидкости с измерением налитого объема (активация налива кнопкой "ПУСК"; прекращение - кнопкой "СТОП")
Комплект поставки:
 • шкаф управления (ШК)
 • электромагнитный клапан
 • датчик расхода жидкости
 •  выносной пульт управления

 

Конструкція

ШК виконаний у вигляді металевої шафи навісного виконання. Всередині шафи на металевій монтажній панелі зібрані електричні складові, модулі та блоки згідно з електричною схемою.

Доступ для підключення здійснюється через двері на передній частині ШК.

Монтажне виконання ШК настінне та здійснюється з використанням монтажних петель.

ШК поставляється повністю зібраним, запрограмованим, перевіреним та готовим до роботи з початковими налаштуваннями.

Зберігання та транспортування

Зберігати ШК необхідно в упаковці в приміщенні, що захищатиме від атмосферних впливів та опадів, агресивних, корозійних або отруйних речовин та їх випаровувань, пилу, прямих сонячних променів, з відносною вологістю не вище 80% з температурою від -20°С до +50°С без добових коливань температури та без конденсату.

Транспортування має здійснюватись в упаковці будь-яким видом транспорту з урахуванням захисту від атмосферних впливів та опадів, агресивних, корозійних або отруйних речовин та їх випаровувань, пилу, прямих сонячних променів, з відносною вологістю не вище 80% з температурою від -20°С до +50°С без добових коливань температури та без конденсату при висоті до 1000м над рівнем моря.

Після транспортування при температурі нижче 0°С необхідно витримати в нормальних умовах не менше 6 годин.

Монтаж

Монтаж, підключення до електромережі та електронасоса, програмування, перевірку та запуск ШК виконується за рахунок замовника особами, які мають відповідну кваліфікацію та право на здійснення цих робіт.

Перед монтажем необхідно перевірити відповідність напруги живлення та потужності електронасоса технічним характеристикам ШК, що зазначені в паспорті.

Встановлення на місце експлуатації здійснюється шляхом навішування та фіксації шафи на стіну за попередньо під'єднані до шафи петлі. Здійснити під'єднання до контуру заземлення. Здійснити введення в шафу та підключення проводів живлення та проводів насосу згідно електричної схеми. Перевірити та затягнути всі електричні клеми. Перевірити правильність послідовності фаз за показниками реле контролю фаз (якщо передбачено в електричній схемі).

 

 

ВИДЕО ОБЗОР

 

Инструкция
 
 

Гарантия

Похожие товары (2)