Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл)
Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл) Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл)


Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей (объемный, пневматическая наливная горловина, 1-999999 мл)

Производитель: HI-IP
Модель: DC-5
Наличие: Есть в наличии
Цена: 17 977.53 грн.
Количество:  
Описание
Дозатор (контроллер дозирования) воды и других маловязких жидкостей используется в технологических процессах пищевой,  химической и строительной промышленности  для розлива (фасовки) готовой продукции в индивидуальную упаковку (воды, кваса, пива, вина, жидкости для омывателя и т.п.).
 
Технические характеристики:
 • питание: 220 В
 • дозировка жидкости в диапазоне:  1-999999 мл (0.001-999.999 литров)
 • точность дозировки: +/- 2 мл
 • рабочее давление в пневматической магистрали 2 атм, расход воздуха 20 л/мин
 • скорость налива: 30 л/мин (может быть изменена по требованию заказчика)
 • температура дозируемой жидкости: 0-95 С
 • возможность перекалибровки на жидкости вязкость которых существенно отличается от воды
 • предусмотрена возможность подключения насоса (не входит в базовый комплект) мощностью до 0.5 кВт (может быть изменена по требованию заказчика)
 • рабочее давление дозируемой жидкости: 0.2-8 атм
 • подсчет количества налитых порций (дополнительная опция, не входит в базовый комплект)
 • автоматический пуск и остановка насоса
 • длина кабеля от шкафа управления до педали: 2.0 м (может быть изменена по требованию заказчика)
 • длина пневматических шлангов: 2.0 м (может быть изменена по требованию заказчика)
 •  

 

 
Дозатор управляется непосредственно с пульта шкафа управления - кнопками "ПУСК", "ПАУЗА" и "СТОП", а также дополнительно педалью.
 
Имеется световая индикация старта налива и его окончания.
Для работы дозатора требуется подключение к сети 220В и сети сжатого воздуха с давлением 2-8 атм

Возможно два режима работы:

 • однократный (активация каждого последующего налива кнопкой "ПУСК" или педалью) - входит в базовый комплект поставки
 • циклический (повторение циклов налива через заданные интервалы времени) - дополнительная опция, не входит в базовый комплект
 
Комплект поставки:
 • шкаф управления (ШК)
 • пневматическая наливная горловина (нержавеющая сталь 304)
 • датчик расхода жидкости
 • комплект пневматических шлангов
 • управляющая педаль - дополнительная опция, не входит в базовый комплект
 • кронштейн наливной горловины - дополнительная опция, не входит в базовый комплект

 

 

Конструкція

ШК виконаний у вигляді металевої шафи навісного виконання. Всередині шафи на металевій монтажній панелі зібрані електричні складові, модулі та блоки згідно з електричною схемою.

Доступ для підключення здійснюється через двері на передній частині ШК.

Монтажне виконання ШК настінне та здійснюється з використанням монтажних петель.

ШК поставляється повністю зібраним, запрограмованим, перевіреним та готовим до роботи з початковими налаштуваннями.

Зберігання та транспортування

Зберігати ШК необхідно в упаковці в приміщенні, що захищатиме від атмосферних впливів та опадів, агресивних, корозійних або отруйних речовин та їх випаровувань, пилу, прямих сонячних променів, з відносною вологістю не вище 80% з температурою від -20°С до +50°С без добових коливань температури та без конденсату.

Транспортування має здійснюватись в упаковці будь-яким видом транспорту з урахуванням захисту від атмосферних впливів та опадів, агресивних, корозійних або отруйних речовин та їх випаровувань, пилу, прямих сонячних променів, з відносною вологістю не вище 80% з температурою від -20°С до +50°С без добових коливань температури та без конденсату при висоті до 1000м над рівнем моря.

Після транспортування при температурі нижче 0°С необхідно витримати в нормальних умовах не менше 6 годин.

Монтаж

Монтаж, підключення до електромережі та мережі стиснутого повітря, програмування, перевірка та запуск ШК виконується за рахунок замовника особами, які мають відповідну кваліфікацію та право на здійснення цих робіт.

Перед монтажем необхідно перевірити відповідність напруги живлення та тиску у мережі стиснутого повітря технічним характеристикам ШК, що зазначені в паспорті. Рекомендується здійснювати підключення ШК до пневматичної мережі через блок підготовки повітря.

Встановлення на місце експлуатації здійснюється шляхом навішування та фіксації шафи на стіну за попередньо під'єднані до шафи петлі. Здійснити під'єднання до контуру заземлення. Здійснити введення в шафу та підключення проводів живлення та проводів насосу згідно електричної схеми. Перевірити та затягнути всі електричні клеми. 

Здійснити підключення пневматичних шлангів від ШК до пневматичної наливної горловини та до мережі стиснутого повітря. Рекомендується здійснювати підключення ШК до пневматичної мережі через блок підготовки повітря.

Під'єднати вхід насосу до ємності з рідиною, що дозується. Під'єднати вихід насосу до наливної горловини. Перевірити затягнення усіх хомутів на шлангах рідини. Запити у насос рідину та здійснити тестове прокачування для видалення повітря з магістралі.

 

 

 

 

Инструкция
 

Гарантия

Похожие товары (2)